#1 2007-09-13 20:16:59

RoyalHideki

GrimAngels

Zarejestrowany: 2007-09-06
Posty: 18

Magician - Quest na magiciana

We Flaris pogadaj z Marche i kup Blink (takie jasno niebieskie do teleportowania się między wyspami, miastami) do SaintMorning. Tam widać takie wielkie budowle (doki) przy wejściu do nich jest [Drillmaster Magician] Wingyei zagadaj do niego.
1. Teraz wróć do Flaris (za pomocą Blinka) i w ciągu 7 minut zabij 15 Captain Albaits, 10 Small Burudengs i wróć do Saint Morning do [Drillmaster Magician] Wingyei (Jak zdążysz do przejść do punktu 2 a jak nie to zacznij wszystko od nowa).
2. Ten punkt zabierze ci chyba najwięcej czasu. Musisz uzbierać 10 Twinkle Stones (lot z Aibats) 5 Chupims (lot z Pukepukes) i 1 Slain (lot z Lawoifs). Teraz zaniesiesz je do innego NPC. Znajdziesz go w Saint Morning obok (niedaleko) Marche. Zwie się [Magician Master] Hee.
3. No to musisz teraz znaleźć Book Of Technique. Niby są inne miejsca ale jak w nich szukałem to nawet ginąłem. Ja polecam te miejsce gdzie ten taki długi most pomiędzy Lawolfami a Member of Violet magician troupe. Zeskocz w przepaść do doridom. Tam ja znalazłem na wysepce w wodzie tą książke. Leży mniej więcej w stronę zachodnią od Mostu. Teraz w yskocz z przepaści. Zanieś książkę do [High-Dwarpet]Hastan (znajduje się w okolicach, pomiędzy lawolfami i pukepuke. Koło takiej kopalni takie krasnoludki.
4. Teraz będziesz musiał zabić Seido (taka modliszka) jest koło głównego wyjścia z SaintMorning na mapce zobaczysz takie duże drzewko zwane SaitTree to więc tam. Weź trochę jedzonka bo będziesz musiał się troszkę leczyć. Po zabiciu idź tam gdzie był pierwszy ziomek [Drillmaster Magician] Wingyei i koło niego stoi drugi [Magician Instructor] Lopaze zagadaj do niego.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.b1.pun.pl www.wyspa-rp.pun.pl www.zewkrwi.pun.pl www.spaniele.pun.pl www.pwo.pun.pl